خدمت رسانی به شهروندان شاهین شهری باوجود شرایط نامساعد اقتصادی

خدمت رسانی به شهروندان شاهین شهری باوجود شرایط نامساعد اقتصادی 500 300 سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل شهرداری شاهین‌شهر

علی رغم شرایط نامساعد اقتصادی ولی در خدمت رسانی به شهروندان ارجمند شاهین شهر لحظه ای غافل نخواهیم بود

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: به علت عمر بالای اتوبوس های سازمان و در نتیجه فرسودگی آنها،خدمات رسانی به شهروندان ارجمند را برای ما دشوار نموده که این مهم به عنوان یکی از دغدغه های شهرداری محسوب می گردد.

وی در ادامه افزود: روزانه 76 دستگاه اتوبوس در 14 خط درون و برون شهری بیش از 35 هزار شهروند را جابجا می نمایند که از این تعداد اتوبوس 53 دستگاه عمر بالای ده سال دارند.

اکرم خانی افزایش چند برابری قیمت اتوبوس و فقدان منابع مالی دولتی را از جمله مشکلات برای خرید اتوبوس عنوان نمود و گفت: با وجود این مشکلات ولی مجموعه سازمان مدیریت حمل و نقل با تمام توان و پشتکار لحظه ای از خدمت رسانی به شهروندان غافل نیستند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: عدم توان خرید اتوبوس ما را مجبور به بازسازی اتوبوس های با عمر بالای ده سال نموده که در تلاشیم ان شاء الله تا پایان سال جاری 15 دستگاه اتوبوس را با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال بازسازی و مابقی اتوبوسهای فرسوده را در سال آینده بازسازی نماییم.

اکرم خانی در بخشی از سخنان خود به سیستم کارت بلیط اشاره نمودو گفت: سیستم کارت بلیط که در حدود یازده سال پیش راه اندازی شده باید بروز رسانی شود که در همین راستا این موضوع مورد بررسی ها و کارشناسی های متعدد قرار گرفت که در نهایت مقرر گردید کارت شهروندی با امکانات متعدد جایگزین کارت بلیط شود.