بازگشت سه دستگاه اتوبوس بازسازی شده دیگر به ناوگان حمل و نقل شاهین شهر

بازگشت سه دستگاه اتوبوس بازسازی شده دیگر به ناوگان حمل و نقل شاهین شهر 600 400 سازمان مدیریت حمل‌و‌نقل شهرداری شاهین‌شهر

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به هزینه بالای یک دستگاه اتوبوس جدید و عدم توان مالی سازمان برای خرید آن، تصمیم به بازسازی اتوبوس های فرسوده گرفته شد که در حال حاضر سه دستگاه اتوبوس بازسازی شده دیگر به ناوگان حمل و نقل شهری اضافه گردید.      

وی در ادامه با بیان اینکه در ماه های گذشته نیز سه دستگاه اتوبوس به چرخه حمل و نقل شهری بازگشت گفت: با احتساب سه دستگاه اتوبوس بازسازی شده اخیر جمعا” شش دستگاه اتوبوس با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد تومان آماده خدمت رسانی بیشتر به شهروندان ارجمند گردیده است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر اظهار امیدواری نمود: ان شاء الله در آینده تعدادی اتوبوس بازسازی شده دیگر به ناوگان حمل و نقل شهرداری اضافه می گردد.  

اکرم خانی در بخشی از مصاحبه خود به مصوبه ستاد مدیریت کرونای کشور اشاره نمود و گفت: رانندگان خدوم سازمان بر اساس مصوبه مذکور و برای حفظ سلامتی دیگران از پذیرش شهروندان بدون ماسک به داخل اتوبوس ممانعت به عمل می آورند.

وی با بیان اینکه شهروندان ارجمند در این شرایط نامساعد کمتر از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده نمایند اظهار داشت: سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در راستای خدمات دهی هر چه بهتر به شهروندان ارجمند از هیچ کوششی فرو گذار نخواهد بود.